KONST / Litografier / Färglitografi 12009212
nr 1200 9212
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga, 10, "Röd Front". Signerad, -70, Motivet: 34x49
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 18:43:03
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas